Reginald

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 31. led 2007 22:21

Reginald píše:Tenhle styl cvičení, kdy je cvik jednou za týden mi vůbec nevyhovuje. Už se těším až budu benčovat 3x, 4x, 5x týdně... Technika je při tomhle o ničem, a mám pocit že mám neuvěřitelně dlouhou dráhu pohybu a bere to víc sil než jindy. Shyby mi dneska vůbec nešly sice jsem je tak nějak podle plánu zvládl, ale technika příšerná. Lokty mi šly do všech stran, prohýbal jsem se a hrbil jen abych dokončil opakování...
jo, a už teď mi je zle z pomyšlení na středeční deadlift :-D

Reginalde neco k bearovi ... zaklad je odcvicit cele telo v jeden trenink velkym objemom treninku ... (nato je tam zavedena ta manipulacia s vahou aby si mohol cvicit bilion serii a pritom si sa nepretrenoval)

ze nekto k tomu napise snusku cvikov co ti neseda neni problem beara ale toho kto to napisal ...

original Bear podla Tsatsoulineho je bench+mrtvy tah 3-5 krat tyzdenne (to len tak medzi nami) ...
Takze nadava na beara je trochu scestne ... nadavaj tomu kto spravil tento "rospis", pripadne sebe ze si si nenasel zakaldne info o bearovi

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 31. led 2007 22:49

stanley píše:
Reginald píše:Tenhle styl cvičení, kdy je cvik jednou za týden mi vůbec nevyhovuje. Už se těším až budu benčovat 3x, 4x, 5x týdně... Technika je při tomhle o ničem, a mám pocit že mám neuvěřitelně dlouhou dráhu pohybu a bere to víc sil než jindy. Shyby mi dneska vůbec nešly sice jsem je tak nějak podle plánu zvládl, ale technika příšerná. Lokty mi šly do všech stran, prohýbal jsem se a hrbil jen abych dokončil opakování...
jo, a už teď mi je zle z pomyšlení na středeční deadlift :-D

Reginalde neco k bearovi ... zaklad je odcvicit cele telo v jeden trenink velkym objemom treninku ... (nato je tam zavedena ta manipulacia s vahou aby si mohol cvicit bilion serii a pritom si sa nepretrenoval)

ze nekto k tomu napise snusku cvikov co ti neseda neni problem beara ale toho kto to napisal ...

original Bear podla Tsatsoulineho je bench+mrtvy tah 3-5 krat tyzdenne (to len tak medzi nami) ...
Takze nadava na beara je trochu scestne ... nadavaj tomu kto spravil tento "rospis", pripadne sebe ze si si nenasel zakaldne info o bearovi

Tu snúžku cviků co mi nesedí jsem si sepsal sám :-)
Vycházel jsem z toho, abych v podstatě procvičil partii nejmíň 2x v týdnu. Proč to mám jak to mám je v diskuzi k tréninku. http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=479
Že by se mělo procvičit celé tělo v jednom tréninku jsem nevěděl.

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 2. úno 2007 12:00

9. trénink

středa/čtvrtek
Bicepsový zdvih s jednoručkama
5*23
5*19
12x5*17

Francouzský tlak s velkou činkou
5*34
5*30
12x5*24

Tlaky s jednoručkama hlavou nahoru
3x8*25

Břicho
2x25
Tak, maximální síla je stejná, ale zlepšuju se v množství sérií, takže aspoň něco...
Je to zlý. Ze zdrav. důvodů nemůžu MT. Ve středu jsem je vynechal s tím, že to zkusím ve čtvrtek. Zajímavý ale je, že trh mi nevadil. Tak jsem ve čtvrtek dal pár trhů a pár přemístění od kolen. (které mi mimochodem vůbec nešly :x )

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 4. úno 2007 15:56

Tak beara ukončuju. Přestalo mě to bavit docela rychle.
Přemýšlím co teď. Jelikož jsem se za těch pár dnů docela zprasil a všichni mi řikaj jak jsem tlustej tak přemejšlím o nějakém pozvolném hubnutí, u kterého by forma gradovala někdy začátkem léta. Ale zase mě štve že jsem tlustej a slabej, tak možná dám nějakou silovku abych byl tlustej a silnej.

Log pokračuje. Budu sem psát co zrovna cvičím.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 5. úno 2007 17:30

Můžeš zkusit SFM (Strength Focused Mesocycle) http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=666

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 5. úno 2007 18:04

Trochu rozepíšu moje momentální myšlenkové pochody...
V následujícím tréniknku chci vycházet z několika věcí.
1) Cílem by mělo být pozvolné budování síly a ztráta sádla (asi utopie, ale proč to nezkusit)
2) Boris plintovič měl jako oblíbený způsob tréninku v dietě ten, že si sestavil 3 tréninky, které cvičil 2x v týdnu. 6x týdně procvičil partii, přičemž v každém tréninku měl jiný cvik.
3) jsem línej a stydlivej jít běhat po venku. Takže jako takovou aerobní aktivitu mě láká zkusit kruhový trénink.
4) kromě kruhovky bych taky cvičil něco na způsob 10x3.
5) oblíbil jsem si trh. (hlkavně trh od kolen - libovej cvik)Takže ten v tréninku společně s powercleanem nesmí chybět.
6) cvičit vícefázové tréninky. Tedy klidně 2x, 3x denně
7) Pár lidí si pochvalovalo systém stravování takový, že po tréninku se nacpali jak mohli, a ve dni volna, nebo prostě do dalšího tréninku, kalorie utáhli.

Tohle chci nějak sesumírovat a udělat trénink. Nejspíš z toho vznikne nějaké nepoužitelné zvěrstvo, ale aspoň se na pár chvil zabavím a budu mít dobrej pocit :-D

daveM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod daveM » 7. úno 2007 10:51

zkus 5x5 kombinovat s 8x8 na vrsek a nohy dle sebe
byl sem prekvapen, jak to slape. 5x5 s dlouhou cinkou ci podob
a 8x8 s jednoruckama ... kdyztak rozepisu.
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý..... mimo mě.
Bydlí tam dva Buzí Bobové - paskal a erhy

daveM ICQ 101282033 www.mizici.com dave_mcz@yahoo.com

ps a ghetto je tlustej prasak :)

Respect my authority (Eric Cartman), nakopu vás do koulí.

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 8. úno 2007 16:58

Vymyslel jsem takovýhle plán:

síla
Trh v plném rozsahu 3x3
Trh od kolen 3x3
Benchpress 5x3
Deadlift 4x3

objem
Úzký benč 4x6-8
Shyby podhmat 4x6-8
Tlak za hlavou 4x6-8
Hang clean 4x6-8

kruhový trénink - vytrvalost, rychlost

kliky s tlesknutím
Bicpes
Triceps
Břicho
Ramena - upažování
Angličany - nechodit do kliku
Přítahy
Výpony

všechno 3x10-12

A takhle by se to točilo:
po síla
út objem
st kruhovka + síla
čt
pá objem
so kruhovka
ne síla + objem
po
út kruhovka
st síla
čt objem + kruhovka

každý třetí den by byl dvoufázový trénink, a následoval by den volna. Ruce si přidám kdykoliv a jakkoliv podle nálady.
Samozřejmě nechodit nějak brutálně do selhání, aby se to dalo zvládat.

Kruhák zabere zhruba 25-30 minut. A je to teda řádná fuška (ozkoušeno)
Takže otázka zní, je to hodně blbej nápad to takhle nějak cvičit?

rachel

Příspěvekod rachel » 8. úno 2007 18:08

dobrej nápad........
nervu váhy, nejedu mrtvoly, či dřepy. jsem plážovej

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 8. úno 2007 20:34

JO, jestli zvládáš trh. Si něco neutrhni.

Charlie

Request

Příspěvekod Charlie » 8. úno 2007 21:12

Mno já bych chtěl říct jen jedno...Myslím si každýmu člověku vyhovuje jinej trenink a každý si ho musí najít sám....Já třeba chodil do posilky a po půl roce jsem nezaznamenal žádný výsledky..Pak jsem si přečetl pár článků o old school fitness (BTW:Díky Jayi) a tam jsem se dozvěděl že cviky které zabírají co nejvíc svalových partii jsou k vylučování testosteronu ty nejlepší (Mrtvý tah, dřepy atd.)...A tohle ovlivnilo celý moje cvičení. Mám pro to jednoduchý pravidlo...3x týdně celé tělo...a cviky vždy kombinovat s těma "velkýma" (bench,mrtvý tah, dřepy) + zvyšování váhy samozřejmě a žádný izolovaný mrdky:)
Mno a výsledek....Na to že mám sypu jen proteiny jsem viděl výsledek už po 14 dnech.....Takže rada všem....neřidťe se treninky které někdo napsal, ale vyzkoušejte a najděte si ten svůj pravý....:)

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 9. úno 2007 2:47

Hezky napsaný Charlie, ale jak to souvisí se mnou nebo mojim tréninkem :?:

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 9. úno 2007 2:48

Vzhledem k tomu, že už pár dní tak nějak koketuju s tímhle tréninkem, tak dneska byl na řadě den 3.; kruhovka+silovka

odpoledne:
kruhový trénink - vytrvalost, rychlost
kliky s tlesknutím
Bicpes
Triceps
Břicho
Ramena - upažování
Angličany - nechodit do kliku
Přítahy
Výpony

Všude, krom břicha kde jsem cvičil 20op, po 10 opakováních. Cviky dělám s lehkou váhou a výbušně. Po každé sérii jsem si dal asi 20 vteřin pauzu na rozdýchání, a po každém kole 2 minuty pauzu. Při třetím kole už ze mě lil pot, píchalo mě v boku a mlel jsem z posledního. Divný, že to může bejt až tak těžký.

večer
síla
Trh v plném rozsahu 3x3*52
Trh od kolen 3x3*50
Benchpress 5x3*96
Deadlift 4x3*127

V trhu se neženu mermomocí za vahama (i když by stejně nebyly o moc vyšší). Benčprs i mrtvola mi nejdou, ale to by se mělo celkem rychle zlepšit. Trénink byl trochu ovlivněný tím odpoledním kruhákem.

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 10. úno 2007 21:55

objem
Úzký benč 4x7*62
Shyby podhmat 4x6 (+5kg)
Tlak za hlavou 4x6*50
Hang clean 5x5*67

Trénink v klidu, jenom u hang-cleanu mě zlobilo levé zápěstí a nemohl jsem se na to pořádně soustředit.
Stoupá spotřeba tvarohů. Kromě nočního si dávám i odpolední abych zahnal chuť a zaplnil žaludek. Po tréninku tuňák v oleji s rýží a kečupem á la Draper :-)

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 13. úno 2007 14:55

Neděle
Kruhák
K tomu se nedá nic psát. Prostě makačka jako blázen.

Pondělí
Síla
Trh 3x3*56
Trh od kolen 3x3*52
Benč 5x3*96
Deadlift 4x3*130

od dvoufázového tréninku jsem upustil.

Jednou za pár dní sem napíšu jak to pokračuje. Nemá cenu psát zvlášť každý trénink, když je to pořád o tom samém.

Zpět na “Tréninkové logy”